Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się na konto

Login *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola zaznaczone (*) są obowiązkowe.
Imię *
Login *
Hasło *
Potwierdź hasło *
Email *
Potwierdź email *
Captcha *
Reload Captcha

Wyszukaj produkt

RSX - samoregulująca taśma grzejna

Drukuj
Opis

Przeznaczenie:

Samoregulujące taśmy grzejne RSX przeznaczone są do zastosowań wszędzie tam, gdzie wymagania odnośnie mocy jednostkowej wykluczają zastosowanie standardowych kabli przeciw zamarzaniu. 
Taśmy idealnie nadają się do ochrony przed zamarzaniem oraz do utrzymywania temperatur procesowych w aplikacjach, które mają duże straty ciepła ale nie są narażone na wysokie temperatury (np. czyszczenie parą wodną).

Sposób działania:

Moc oddawana z taśmy RSX uzależniona jest od zmieniających się warunków otoczenia na całej długości taśmy. W momencie kiedy następuje wzrost strat ciepła izolowanego rurociągu, zbiornika czy innego wyposażenia (gdy spada temperatura otoczenia) wzrasta ilość mocy oddawanej z taśmy.
W sytuacji odwrotnej, kiedy moc strat zmniejsza się (gdy zwiększa się temperatura otoczenia lub medium płynie) kabel reaguje redukcją mocy oddawanej. Ta właściwość samoregulacji pozwala na krzyżowanie jej bez ryzyka termicznego zniszczenia kabla.

Maksymalna temparatura w stanie włączonym: 65°C
Maksymalna temperatura w stanie wyłączonym: 85°C

Zastosowanie:

RSX zatwierdzony został do stosowania w zwykłych warunkach przemysłowych oraz posiada Certyfikat zgodnie z dyrektywą ATEX, który zezwala na stosowanie w przestrzeniach zagarożonych wybuchem Kategorii 2 i 3 (Strefa 1 i 2) 

Materiały do pobrania

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.