Wyszukaj produkt

Termostat TR4

Drukuj
Opis

Zastosowanie

Termostat w wykonaniu przeciwwbychowym służy do sterowania temperatury (załącz/wyłącz) gazu płynącego wewnątrz rurociągu za zaworem pomiarowym w stacjach kontroli ciśnienia gazu z podgrzewaczami.

Wykonanie

Regulator temperatury jest zainstalowany w wypełnionej czystym materiałem mineralnym obudowie z odpornego na udary poliestru. 
Kapilara podobnie jak i przewody zasilające są wyprowadzone przez złącza srubowe, które nie mogą być otwierane. Zacisk isą umieszczone w obudowie EEx e wykonanych z tego samego materiału. Obie obudowy są zainstalowane na płytce montażowej ze stali nierdzewnej.
Czujnik temperatury umieszczony jest w rurce ochonnej. Gniazdo G1/2 musi być przygotowane przez klienta. Rurka ochronna jest wykonana ze stali nierdzewnej 1.4571 (AISI 316Ti). Certyfikat materiału EN 10204/3.1B. Zaprojektowane na ciśnienie 80 barg/75 oC zgodnie z tabliczką znamionową, test 105 barg zgodnie z DIN 30690-1, 3.11.

Oznaczenie: Ex II 2G EEx qe II T6

Certyfikat: ZELM 02 ATEX 0077
Dopuszczenie dla wszystkich stref zagrożonych IIn2G i II 3D w krajach Unii Europejskiej.
Certyfikat GOST na zapytanie.

Materiały do pobrania

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.